قيمت ويژه لباس

خرید اینترنتی و یا سفارش تلفنی لباس

 

پشتيباني خرید لباس

انتخاب لباس با مشاوره آنلاین

 

ارسال رايگان لباس

ارسال لباس در سریع ترین زمان

 

پرداخت در خرید لباس

خرید آسان و مطمئن لباس

چه رنگی در لباس بیشتر به ما می آید

ارسال شده توسط: شروین ماتریکس در: زیرشاخه اول روی: چهارشنبه, اوت 12, 2015 نظر: 0 برتر: 1787

انتخاب‌ یک لباس شب کار ساده و راحتی نیست بلکه بستگی به ظاهر و فرم بدن شما دارد . اگر می‌خواهید در‌ یک مهمانی ، زیبا ، تک و شگفت انگیز باشید ادامه مطلب را در فروشگاه لباس مجلسی تندیس مطالعه نمایید ، تا توضیحات جالبی در رابطه با انتخاب رنگ و همچنین ظاهرتان ارائه دهیم .

یک قانون برای انتخاب رنگ لباس شب و انواع لباس مجلسی و پالتو و مانتو وجود دارد ، زیرا افراد دارای رنگ‌های پوست مختلف هستند .

 چطور رنگی که بیشتر در لباس مجلسی به ما می آید را بشناسیم ؟

از چه طریق و راهی متوجه بشویم که چه رنگی به ما می‌آید ؟ و چه رنگی به ما نمی‌آید ؟

پیشنهاد ما در فروشگاه لباس مجلسی تندیس این است که این مقاله رو تا پایان آن مطالعه کنید حتما در خرید لباس مجلسی و انواع مانتو و بارانی و پالتو و بلوز مجلسی به شما کمک خواهد کرد


انسان‌های دارای پوست‌های مختلفی هستند : پوست‌های روشن ، تیره ، گندمی  و....  هم چنین دارای رنگ مو‌های متفاوتی هستند : روشن ، بلوند ، شرابی ، مشکی و .... .

 

بعضی از رنگ‌ها هستند که نسبت به رنگ‌های دیگر بیشتر به شما می‌آیند و هنگامی که این رنگ‌ها را می‌پوشید : زیبا تر ، شیک تر به نظر می‌آید .

 

به شما توصیه می‌کنیم قبل از اینکه لباس جدید خود را از فروشگاه لباس مجلسی تندیس خریداری کنید حتما این مقاله را بخوانید و رنگ‌هایی که شما را زیباتر نشان می‌دهند را بشناسید ، خرید خود را آغاز کنید :


1- تصور کنید که وارد فروشگاه لباس مجلسی تندیس شده اید ، از یک مدل لباس خوشتان آمده است و آن مدل لباس دارای چند رنگ متفاوت هستند  ، شما از دو یا سه رنگ آن لباس خوشتان می‌آید اما نمی‌دانید از بین این چند رنگ لباس یا بلوز مجلسی کدام را انتخاب کنید ؟ چه باید کرد ؟ توصیه می‌کنیم که لباس مورد نظر را با رنگ‌های مختلف در زیر صورت خود بگیرید ، اثری که رنگ لباس مورد نظرتان بر روی صورت شما می‌گذارد دقت کنید و مشاهده کنید آیا رنگ صورت شما را باز می‌کند ، یا اینکه رنگ صورتتان را تیره تر می‌کند ; رنگ لباسی که انتخاب می کنید باید به نحوی باشد که پوست صورت شما را باز و روشن کند .  اگر رنگ صورتتان تیره شد ، حالت و فرم چشم‌هایتان عوض شد ، یا اینکه  موج خستگی یا تیره گی را بر صورت شما گذاشت ، شما باید به این نتیجه برسید که این رنگ لباس یا مانتو یا پالتو به شما نمی‌آید به خاطر رنگ پوستتان ، رنگ موهایتان و یا رنگ چشمانتان و ..... . پس بهتر است رنگ دیگری لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید .


2-  آیا رنگ پوست تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ‌های لباس برای شما  دارد ؟ بله رنگ پوست تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ‌ها دارد . اگر رنگ پوستتان سفید یا تیره باشد  ، رنگ‌هایی را که انتخاب می‌کنید تفاوت دارد ، البته علاوه بر رنگ پوستتان ، رنگ موهایتان نیز تاثیر بسزایی دارد . برای مثال هنگامی که رنگ موهایتان مشکی بود یک رنگ خاص به شما نمی‌آمده اما اکنون که رنگ موهایتان تغییر داده ، همان رنگ  قبلی کلی به شما می‌آید و صورت شما را کلی تغییر داده است ، و شیک تر شده اید .


3- آیا رنگ موهایتان نیز تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ‌های لباس مجلسی برای شما دارد ؟ معمولا رنگ موهای اولیه هر نفر ، و رنگ موی طبیعی که خداوند به انسان‌ها هدیه کرده است آن رنگ مناسب ترین و بهترین رنگ می‌باشد ، اما یک سری از افراد با رنگ مویی که مخصوص خودشان و ذاتی می‌باشد ، جلوه و ظاهر خوبی پیدا نمی‌کنند برای همین مجبور می‌شوند که موهایشان را رنگ کنند . اما از کجا متوجه شویم که چه رنگی از لباس مجلسی به ما می‌آید ؟

ادامه مطلب را با ما در فروشگاه لباس مجلسی تندیس همراه باشید

 

اگر می‌خواهید متوجه شوید که موهایتان باید به چه رنگی باشد که به شما بیاید باید به سه عاملی که در زیر برایتان توضیح می‌دهیم دقت کنید :

 1-  رنگ چشمانتان ، 2 – رنگ پوست صورتتان 3-  رنگ ذاتی موهایتان

دقت کنید تا بتوانید به این موضوع پی ببرید و رنگ مناسب را انتخاب کنید . ترکیب  سه عامل گفته شده راهی مناسب است ، و شما را در انتخاب بهترین رنگ یاری می‌دهد .


4-  به افرادی که دارای رنگ موهای خاکستری هستند چه رنگ‌هایی  لباس مجلسی یا بلوز مجلسی می‌آید ؟ اگر می‌خواهید افراد زیادی جذب شما شوند و توجه بیشتری را جلب کنید توصیه می‌کنیم که رنگ‌های سرد ، آرام و ملایم بپوشید . لازم به ذکر است رنگ‌های سرد و تند را نپوشید بهتر است رنگ‌های سرد و ملایم را بپوشید تا با رنگ موی شما‌هارمونی و تطبیق بیشتری داشته باشند تا شما را زیباتر نشان دهند ، نه اینکه کاملا بر ضد هم باشند .
رنگ‌هایی مانند : آبی آسمانی ، صورتی‌های کم رنگ ، رنگ‌های پوست پیازی ،  لیمویی‌های ملایم ، بنفش‌های کم رنگ ،  گلبه هی ، سبز ،  مشکی ، سفید ....را در انواع لباس مجلسی،بلوزمجلسی ،مانتو یا پالتو

 5- اگر رنگ موهایتان کمی روشن تر از خاکستری است ، دیگر رنگ‌های سرد از انواع لباس مجلسی یا مانتو و پالتو و یا بلوز مجلسی  را به شما پیش نهاد نمی‌کنیم ، بر عکس رنگ‌های پر رنگ و گرم را به شما پیش نهاد می‌کنیم .

رنگ‌هایی مانند : سبز زمردی ، قرمز کبود ، قرمز ، مشکی ، سفید ،و لباس مجلسی هایی از این رنگ را به شما توصیه می‌کنیم و رنگ‌هایی مانند : برنز ، رنگ‌های خاکی و رنگ‌هایی در این سبک بپرهیزید .


6- به افرادی که دارای  رنگ موهای مسی هستند چه رنگ‌هایی از پیراهن مجلسی یا مانتو و یا پالتو  یا انواع بلوز مجلسی می‌آید ؟ شما نباید رنگ‌های سرد و ملایم را بپوشید بلکه باید لباس‌هایی را که انتخاب می‌کنید از جمله رنگ‌های گرم و تند باشند.

رنگ‌هایی مانند : بنفش ، قرمز‌هایی که کمی تیره باشند به شما جلوه ی خوبی را خواهند بخشید . رنگ‌های که در این درجه بندی  رنگی قرار دارند و در این ردیف قرار می‌گیرند را می‌توانید انتخاب کنید  .

رنگهایی مانند : سبز‌های لجنی  ، زرد پر رنگ ، نارنجی‌های آتشین ، …. شما با پوشیدن این رنگ‌ها زیباتر و شیک تر جلوه خواهید کرد . در عوض رنگ‌هایی مانند : آبی نفتی ، خاکستری ، از جمله رنگ‌های هستند که به شما نمی‌آیند.


7- به افرادی که دارای موهای سفید و یا جو گندمی هستند چه رنگ‌هایی از پیراهن مجلسی یا بلوز مجلسی می‌آید ؟ افرادی که دارای موهای سفید و جو گندمی هستند از رنگ‌هایی که دارای ‌هارمونی و ترکیب سرد ، و پر رنگ هستند می‌توانند استفاده کنند و لباس‌هایی با این رنگ‌ها را بپوشند

 

امیدواریم مقاله فوق در ضمینه رنگ لباس مجلسی به شما در خرید لباس مجلسی از فروشگاه تندیس کمک کرده باشد.

نظر

درج نظر

آخرین ارسال ها